Prezentacje/seminariaPodczas naszego wydarzenia przeprowadzimy specjalne seminaria poświęcone nauce na zagranicznych uczelniach! Prezentować je będą doradcy edukacyjni Baltic Council, którzy sami studiowali za granicą, dlatego możesz mieć pewność, że podadzą Ci informacje z pierwszej ręki

HARMONOGRAM KRAKÓW, KATOWICE, WROCŁAW

Prezentujemy tematy spotkań:

1. JAK SFINANSOWAĆ STUDIA ZA GRANICĄ - CZESNE, STYPENDIA, DOFINANSOWANIA, BEZPŁATNA NAUKA. WSZYSTKO O STUDIOWANIU I FINANSACH. 

Prowadzący: Przemek, absolwent francuskiej uczelni Université de Lorraine oraz holenderskiej uczelni Erasmus University Rotterdam.

27.09 - KRAKÓW godz. 11:00
28.09 - KATOWICE godz. 12:00
29.09 - WROCŁAW godz. 11:00


Chcesz studiować za granicą, ale nie wiesz jak kosztowna jest nauka oraz życie w innym kraju? Jesteśmy po to, aby przekazać Ci najnowsze informacje i rozwiać Twoje wątpliwości. Podczas spotkanie porozmawiamy o:
 

  • kosztach nauki w Holandii, w tym atrakcyjnym czesnym i  50% zniżce na I rok studiów dla obywateli UE oraz dodatkowym wsparciu finansowym
  • studiach w Wielkiej Brytanii i wpływie Brexitu: koszty czesnego, kredyt studencki, stypendia
  • bezpłatnej nauce w Danii, Szwecji i Finlandii – dowiedz się, jakie możliwości czekają na studentów UE i jakie kierunki możesz studiować za darmo!


2. STUDIA W HOLANDII – APLIKACJA, CZESNE, KIERUNKI, ZAKWATEROWANIE, NAUKA I  ŻYCIE STUDENCKIE

Prowadzący: Adam, absolwent studiów licencjackich i magisterskich holenderskiej TOP uczelni Tilburg University.


27.09 - KRAKÓW godz. 13:30
28.09 - KATOWICE godz. 13:30
29.09 - WROCŁAW godz. 13:30


Uniwersytety w Holandii oferują ponad 2000 programów w języku angielskim w wielu różnych dziedzinach. Studiuje tam ponad 80 000 studentów międzynarodowych.  Holenderski system edukacji jest jednym z najbardziej postępowych na świecie. Opiera się na systemie nauki ‘problem-based learning’, który polega na samodzielności studentów, otwartych dyskusjach i praktycznej nauce.
 

  • dowiedz się więcej o atrakcyjnych czesnych w Holandii około 2210 EUR , w tym obniżonym czesnym dla studentów pierwszego roku obniżonym o 50%!
  • niskie czesne uzupełniają szerokie możliwości dofinansowania studiów
  • im wcześniej zaaplikujesz tym wcześniej masz szansę dostać ofertę od uczelni
  • pamiętaj, że niektóre kierunki w Holandii 'numerus fixus' mają ograniczoną ilość miejsc i ich termin aplikacji kończy się wcześniej - porozmawiaj z nami i dowiedz się, jakie to kierunki!

HARMONOGRAM WARSZAWA

1. SZKOŁY ŚREDNIE I KURSY JĘZYKOWE ZA GRANICĄ  - WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE W JEDNYM MIEJSCU. APLIKUJ Z NAMI!

Prowadząca:
Gosia, doradczyni edukacyjna Baltic Council
 

1 października 2022 - WARSZAWA 11:00

Niewątpliwie, wybór szkoły średniej za granicą to ważny krok w życiu rodzica, jak i dziecka. Zapraszamy na spotkanie, w którym poruszymy najważniejsze aspekty aplikacji do szkół średnich; porozmawiamy o dostępnych programach nauki; różnicy między polskim systemem, a zagranicznym; kosztach nauki i więcej! Wyjazd językowy w lato 2023? Już teraz zbierz wszystkie potrzebne informacje i dowiedz się, gdzie można wyjechać na kurs językowy!

2. STUDIA ZA GRANICĄ - WSZYSTKO O APLIKACJI, PROCESIE REKRUTACJI, FINANSOWANIU, ZAKWATEROWANIU, ŻYCIU STUDENCKIM

Prowadzący: Adam, absolwent studiów licencjackich i magisterskich holenderskiej TOP uczelni Tilburg University.

1 października 2022 - WARSZAWA 11:30


Zobacz, że studia za granicą są na wyciągnięcie Twojej ręki! Przekonaj się, jakie możliwości studiów licencjackich i magisterskich czekają na Ciebie w Europie. Czy wiesz, że Holandia oferują studentom I roku 50% zniżki na czesne, a studia w Danii, Szwecji, Finlandii są darmowe dla obywateli UE? Adam, nasz doradca Baltic Council opowie więcej, kiedy najlepiej zabrać się za aplikacje i jak wygląda ten proces.
 

Chcesz poznać więcej informacji? Skontaktuj się z nami! W przypadku chęci uczestniczenia grupy szkolnej, zapraszamy do kontaktu telefonicznego:
tel. +48 22 379 26 24, +48 22 379 26 22,
info@balticcouncil.pl

do góry