St Edward's School Oxford (12-17 lat)

Lokalizacja

Oxford

Oxford – stolica hrabstwa Oxfordshire nie musi być specjalnie przedstawiana, ponieważ dzięki jednemu z najstarszych uniwersytetów w Europie – Oxford University, każdy słyszał o niej przynajmniej kilka razy! Oxford to przytulne i zadbane miasto pełne pięknych parków, starannie przystrzyżonych trawników oraz kolorowych kwietników. Charakterystyczna dla tego miejsca jest także gotycka architektura – smukłe iglice, kolorowe mozaiki w oknach kościołów i wytworne zdobienia. Największą atrakcją miasta jest oczywiście majestatyczny budynek college’u Oxford University. Znajdziemy tutaj także wiele sklepów i supermarketów, galerie sztuki, muzea oraz wiele innych atrakcji i okazji do spędzenia miło czasu w gronie nowych znajomych z całego świata.


Szkoła
Kursy letnie odbywają się w budynku St Edward’s School, która mieści się w pobliżu centrum miasta. Szkoła powstała w 1863 roku i jest obecnie jedną z najbardziej prestiżowych prywatnych szkół w Wielkiej Brytanii. Ogrodzony teren szkoły jest spokojnym i bezpiecznym miejscem, w którym panuje przyjazna atmosfera. Szkoła łączy nowoczesne metody nauczania z wiekowymi budynkami na terenie kampusu. Szkoła oferuje także wiele atrakcji sportowych – pole golfowe, kryty kort tenisowy, boisko do piłki nożnej, hala sportowa, place zabaw, kryte oraz otwarte baseny, a także studio taneczne.

Zakwaterowanie
Uczniowie zakwaterowani są w przestronnych i nowocześnie wyposażonych studenckich rezydencjach, które mieszczą się na kampusie szkoły. Szkoła oferuje pokoje 1-4 osobowe. Wszystkie rezydencje wyposażone są w system zabezpieczeń i całodobowy monitoring. Uczniowie mogą spędzać tu swój czas wolny w pokoju studenckim. W jadalni serwowane jest pełne wyżywienie w postaci trzech posiłków dziennie: szeroki wybór ciepłych i zimnych dań, przekąsek, sałatek, owoców i napoi.

Program
Kurs Active English zaprojektowany jest z myślą o uczniach w wieku 12 do 17 lat i przewiduje naukę języka angielskiego pod okiem najlepszych nauczycieli, a dodatkowo proponuje takie aktywności jak: sztuka i design, koszykówka, taniec, drama, piłka nożna, golf, fotografia, czy tenis.

 

Kurs English Plus to kurs dla dzieci w wieku 12 do 17 lat, który przewiduje lekcje teoretyczne języka angielskiego przed południem oraz lekcje praktyczne popołudniami. Ta kombinacja pozwala na znaczącą poprawę zdolności językowych w bardzo krótkim czasie.

Kurs języka angielskiego obejmuje także bogaty program zajęć sportowo - rekreacyjnych i wycieczek. Na kampusie szkoły znajduje sala sportowa, kryty i zewnętrzny basen, korty tenisowe, boiska do gry w piłkę nożną, bosika do gier zespołowych.

 

W programie są także wycieczki krajoznawcze. Podczas kursu tygodniowego odbywają się: jedna wycieczka całodniowa i jedna wycieczka półdniowa do znanych angielskich miast takich jak Londyn z London Eye, Covent Garden lub Oxford oraz inne miasta, które na długo pozostaną dziecku w pamięci.

Termin
08/07 – 12/08/2020

Cena obejmuje:
lekcje języka angielskiego, wyżywienie, zakwaterowanie na kampusie, materiały dydaktyczne, certyfikat potwierdzający ukończenie kursu, program sportowo - rozrywkowy, wycieczki krajoznawcze, ubezpieczenie, opłata rejestracyjna.

Cena dotyczy dwutygodniowego programu i jest podana w GBP.
Czas trwania standardowego programu wynosi 2 tygodnie. Przy rezerwacji 3, 4 lub więcej tygodni, prosimy o kontakt z naszym biurem lub wiadomość na info@balticcouncil.pl .
 
Gwarancja najniższej ceny. Oferujemy najlepsze ceny kursów zagranicznych, w wielu przypadkach są to ceny niższe od oficjalnych cen publikowanych przez szkoły.


 Kalkulacja kosztów wyjazdu oraz rezerwacja online.

Aby skalkulować koszty programu i zarezerwować kurs przejdź do rezerwacji online poniżej.

Jeśli chcesz zarezerwować kurs zaznacz wybrany program w okienku po lewej stronie. Przeczytaj opis programu klikając na link z nazwą kursu. W polu Cena widoczny jest koszt całego kursu w euro. W polu Program wprowadź liczbę 1, co oznacza liczbę rezerwowanych kursów.

 
Tytuł
Program
Cena ,
Kurs English Plus (21 godzin zegarowych w tygodniu, zakwaterowanie, wyżywienie) – 2 tygodnie
2,300.00
 
Tytuł
Program
Cena ,
Kurs Active English (15 godzin zegarowych w tygodniu, zakwaterowanie, wyżywienie) – 2 tygodnie
2,300.00
 
Tytuł
Program
Cena ,
Transfer lotnisko Heathrow - w jedną stronę

Transfer w godzinach 10:00 - 19:00. Transfer poza powyższymi godzinami dodatkowo płatny.

50.00
 
Tytuł
Program
Cena ,
Opłata rejestracyjna pobierana przez szkołę
50.00

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry