CISL Summer Teens (13-17 lat)

Lokalizacja

Proponowane poniżej obozy językowe odbywają się w trzech różnych lokalizacjach - San Diego, światowej klasy uczelni Yale University oraz w Los Angeles. Każde z tych miejsc oferuje liczne atrakcje zarówno te artystyczne, kulturalne czy sportowe. W każdym z tych miejsc na pewno nie będzie powodów do nudy! 

Szkoła

W Converse International School of Languages (CISL) główną misją jest pomaganie studentom i uczniom w nabraniu pewności siebie skutkując efektywną komunikacją w języku angielskim. Szkoła oferuje różnorodne kursy i programy, aby każdy uczestnik mógł wybrać taki program, który odpowiada jego poziomowi, potrzebom i kalendarzowi. Szkoła znajduje się na Broadway Street w centrum San Diego, w modnej dzielnicy Gaslamp. Nowoczesne wyposażenie szkoły i jasne sale lekcyjne zapewniają uczniom przyjazną atmosferę.
Zintegrowany program nauczania CISL łączy gramatykę, budowanie słownictwa, umiejętności czytania, pisania, słuchania i mówienia. Małe klasy z maksymalnie 8 – 10 uczniami w gwarantuje, że otrzymasz wysoki poziom osobistej uwagi nauczyciela i maksimum możliwości uczenia się.
 

Program zajęć

Summer English Camp at Yale University
Kurs przygotowany specjalnie na nastolatków, którzy chcą poczuć co to znaczy uczyć się na jednej z najlepszych uczelni na świecie – zajęcia odbywają się na Yale University w Stanach Zjednoczonych! W ramach kursu codziennie odbywać się będę lekcje języka angielskiego w godzinach 09:00-12:30 – łącznie 20 lekcji tygodniowo. Jest to jeden z najbardziej pożądanych i ekscytujących kursów w Stanach Zjednoczonych, który łączy ze sobą naukę angielskiego z bogatym programem sportowym i kulturalnym. Popołudniami i wieczorem uczniowie biorą udział w szeregu różnych zajęć dodatkowych – w soboty organizowane są całodzienne wycieczki do Bostonu czy Nowego Jorku.

Zakwaterowanie

Uczestnicy kursu mieszkają na kampusie Yale University w dwu lub trzy osobowych pokojach z dostępem do Internetu i wspólnej łazienki. Na kampusie serwowane są też ciepłe posiłki wszystkim uczestnikom kursu.

Summer English Camp at the University of San Diego

Weź udział w tym wyjątkowym obozie i poczuj relaksującą atmosferę południowej Kalifornii na pięknym kampusie Uniwersytetu San Diego! Oprócz zajęć z języka angielskiego, uczestnicy biorą udział w warsztatach kulturalnych i odkrywają słoneczne San Diego poprzez organizowane przez CISL popołudniowe zajęcia, takie jak wycieczki do zoo w San Diego, zakupy w Fashion Valley Mall, surfowanie i jazda na rowerze na Pacific Beach. Letni obóz języka angielskiego CISL w San Diego oferuje również opcjonalną wycieczkę na południowy zachód, która obejmuje przystanki w Disneylandzie, Universal Studios, Hollywood, Santa Monica, Venice Beach i Rodeo Drive przed dłuższym pobytem w Las Vegas i Wielkim Kanionie.
 

Zakwaterowanie
Uczniowie mają do wyboru zakwaterowanie u rodziny goszczącej (ograniczona dostępność) lub mieszkanie na kampusie uczelni San Diego w akademikach studenckich.

Summer English Program at LMU Los Angeles

Kurs języka angielskiego dla nastolatków w Los Angeles odbywa się na Loyola Marymount University (LMU), kampusie położonym na wzgórzu z widokiem na panoramę LA i ocean. Letni program języka angielskiego CISL LMU oferuje uczniow możliwość aktywnego doskonalenia języka angielskiego w Loyola Marymount przez dwa, trzy lub cztery tygodnie, a także obejmuje opcję dodatkowej wycieczki po wybrzeżu Kalifornii. Warto wspomnieć, że w klasach maksymalnie uczy się 10 osób – 20 lekcji angielskiego tygodniowo.

Zakwaterowanie
Uczestnicy kursu mieszkają na kampusie Loyola Marymount University w dwu lub trzy osobowych pokojach z dostępem do Internetu i wspólnej łazienki. Na kampusie serwowane są też ciepłe posiłki wszystkim uczestnikom kursu.

Terminy i Cena
W celu kalkulacji ostatecznej ceny za wyjazd językowy i rezerwacji terminu, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami edukacyjnymi: info@balticcouncil.pl lub telefonicznie +48 22 379 26 24, +48 22 379 26 22

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry