Nobel International School Algarve 12-18 lat

Lokalizacja

Algarve

Algarve - popularny kurort w Portugalii, znany ze wspaniałych piaszczystych plaż i czystej wody oceanicznej. To idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku, którzy cały rok czekają na parki wodne, żeglarstwo i wiele ekscytujących wycieczek. Koneserzy naturalnego piękna przyrody również mogą cieszyć się tu najbogatszą florą regionu i dziewiczym pięknem piaszczystych plaż.

Szkoła

Nobel International School Algarve to wyjątkowa możliwość nauki języka angielskiego w międzynarodowej szkole z internatem, połączona z ekscytującymi zajęciami dodatkowymi i wycieczkami.
Szkoła znajduje się na dwóch przestronnych kampusach, gdzie odbywają się zajęcia i organizowane jest zakwaterowanie uczniów. Autobus szkolny kursuje między kampusami. Oprócz głównego budynku z salami lekcyjnymi, znajdują się tam pracownie artystyczne i muzyczne, studio projektowe, basen, sklep, siłownia, boiska do gry w golfa i piłki nożnej, korty tenisowe, boiska do koszykówki, siatkówki i badmintona oraz tor do jazdy na rolkach!

Zakwaterowanie
Kampus, na którym organizowane jest zakwaterowanie, znajduje się na malowniczym skalistym brzegu, z którego roztacza się zapierający dech w piersiach widok na ocean. Przy otwartych oknach słychać szum fal, a wieczorami można podziwiać romantyczne zachody słońca.
Uczniowie są zakwaterowani w oddzielnych budynkach dla chłopców i dziewcząt w pokojach dwuosobowych ze wszystkimi udogodnieniami. Każdy budynek wyposażony jest w tereny rekreacyjne, pokoje gier oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Szkoła zapewnia uczniom trzy posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja), a także lekkie przekąski dwa razy dziennie (owoce, napoje). Podczas całodniowych wycieczek oferowany jest suchy prowiant na lunch.

Program wydarzeń

Ekscytujący program wydarzeń pozwala uczniom zastosować swoje umiejętności językowe w praktyce, komunikując się z nowymi przyjaciółmi z całego świata!
Zajęcia obejmują wizyty w zamkach, muzeach, parkach wodnych, pływanie łódką i kajakarstwo, paintball, sporty wodne, wizyty w parkach przyrodniczych i tematycznych, a także, oczywiście, zajęcia na świeżym powietrzu i rozrywki na plaży i przy basenie.

Video

Program nauczania
Pierwszego dnia szkoły wszyscy uczniowie przystępują do testu poziomującego, aby określić poziom biegłości językowej, na podstawie której są podzieleni na grupy na odpowiednim poziomie. Nauczyciele uważnie monitorują postępy każdego ucznia i są zawsze gotowi do pomocy i odpowiedzi na wszelkie pytania pojawiające się w procesie uczenia się. Głównym celem programu jest poprawa umiejętności komunikacyjnych, aby uczniowie mogli zastosować swoją wiedzę w różnych sytuacjach życiowych. Pod koniec kursu każdy uczeń otrzymuje certyfikat.
 
Termin: 
07/07 - 18/08/2020

Cena podana jest w EUR.

Gwarancja najniższej ceny.

Oferujemy najlepsze ceny kursów grupowych, w wielu przypadkach są to ceny niższe od oficjalnych cen publikowanych przez szkoły.

 

 

Kalkulacja kosztów wyjazdu oraz rezerwacja online.

Aby skalkulować koszty programu i zarezerwować kurs przejdź do rezerwacji online poniżej.

Jeśli chcesz zarezerwować kurs zaznacz wybrany program w okienku po lewej stronie. W polu Cena widoczny jest koszt całego kursu w euro.

KOSZT PROGRAMU ZAWIERA:
lot, bagaż, opłaty lotniskowe, czesne, szkolną opłatę za rejestrację, test, zakwaterowanie, 5 posiłków dziennie, zajęcia sportowe i rekreacyjne, materiały do nauki, certyfikat kursu, transfer z / na lotnisko, ubezpieczenie, usługi opiekuna grupy.

Czas trwania standardowego programu wynosi 2 tygodnie. Aby zamówić 3, 4 lub więcej tygodni, skontaktuj się z naszym biurem pod numerem tel. +48 576 382 088 lub napisz info@balticcouncil.pl
 

 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Kurs letni (12-18 lat, 20 godzin lekcyjnych w tygodniu, zakwaterowanie w szkolnej rezydencji, pełne wyżywienie)
1,000.00

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata agencyjna-nie jest pobierana i wynosi 0 GBP
65.00
do góry