Sunny School of Cyprus

Lokalizacja

Piękne plaże, ruiny starożytnych miast, zabytkowe miejsca i nowoczesne atrakcje - to właśnie Cypr! Spędź niezapomniane wakacje w promieniach gorącego słońca tej śródziemnomorskiej wyspy, ucz się angielskiego i ciesz się relaksem, fantastyczną kuchnią oraz atrakcjami turystycznymi znanymi na cały świat.

English Sunny School of Cyprus została założona w 2000 roku w mieście Limassol i jest pierwszą międzynarodową szkołą na wyspie. Szkoła znana jest przede wszystkim z nauczania przez profesjonalnych nauczycieli oraz wspaniałego programu nauki, zabawy i relaksu. Wszystkie klasy są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt oraz klimatyzację.

Programy
Program dla dzieci i młodzieży w wieku 9-17 lat (wycieczka grupowa) - to 20 godzin lekcyjnych angielskiego tygodniowo w małych grupach. Uczniowie powyżej 15 roku życia mogą w ramach tego programu zarezerwować kurs przygotowujący do egzaminu IELTS zamiast kursu ogólnego.

Programy dla dorosłych 17+ lat - obejmują kursy ogólne, intensywne, biznesowe, oraz przygotowujące do egzaminów językowych IELTS.

Program dla rodziców i dzieci (6-17 lat) - to specjalny program dla rodzin podróżujących z dziećmi. Obejmuje on 20 godzin lekcyjnych angielskiego tygodniowo. Rodzice mogą wybrać  spośród kursów ogólnych, intensywnych, lub biznesowych.
 

Program wydarzeń
Dla każdej grupy wiekowej opracowano osobny program rozrywkowy. Standardowy dwutygodniowy program obejmuje codzienne zajęcia rekreacyjne organizowane popołudniami i wieczorami, oraz ekscytujący program wycieczek, który pozwoli uczniom zapoznać się z bogatą historią i pięknem wyspy.

Program obejmuje dwie całodniowe wycieczki do jednego z następujących miejsc: parku wodnego; miasta Pafos z wizytą w starożytnym amfiteatrze; stolicy Cypru - Nikozji; miasta Larnaca i słynnych plaż w kurorcie Ayia Napa. Dodatkowo program oferuje dwie półdniowe wycieczki na plażę Curium, czy do starego miasta i portu Limassol. Popołudniami, uczniowie mogą zrelaksować się przy basenie lub wziąć udział w spotkaniach klubów zainteresowań organizowanych przez nauczycieli, szlifując w ten sposób umiejętności mówienia po angielsku w luźnej i przyjaznej atmosferze.

-BOOK CLUB - dla miłośników czytania i literatury.
-KLUB FILMOWY - dla tych, którzy lubią oglądać i dyskutować o filmach.
-KLUB KAWY - dodatkowa praktyka konwersacyjna.
-CYPRUS CLUB - wszystko o historii, tradycjach i mitologii Cypru.

Wieczorami uczniowie biorą udział w różnych zajęciach odpowiednich dla ich wieku i zainteresowań: sport na plaży, sporty wodne, wycieczki półdniowe. Studenci mogą cieszyć się doskonałą słoneczną pogodą i komunikować się w języku angielskim z nowymi przyjaciółmi z różnych krajów.
Program zajęć dla starszych uczniów (11-17 lat) obejmuje: jazdę na bananie, pływanie łódką, siatkówkę plażową, lekcje greckiego, lekcje gotowania, oraz zakupy. Program dla maluchów (6–11 lat) obejmuje: pływanie łódką, zabawę na plaży, spacery, kręgle, lekcje gotowania, i inne imprezy.

Wieczorami szkoła organizuje kolejne niezapomniane atrakcje, między innymi dyskoteki, pokazy talentów, karaoke, lekcje tańca, wiecory filmowe oraz rozgrywki siatkówki, piłki nożnej, koszykówki. Szkoła zapewnia całodobowy nadzór opiekunów.

W programie znajdzie się także coś dla dorosłych, którzy mogą uprawiać windsurfing, kitesurfing, brać udział w lekcjach nurkowania i żeglarstwa, uprawiać różne sporty wodne lub po prostu relaksować się na plaży. Możesz zwiedzić zabytki wyspy podczas wycieczki autobusem lub wybrać się na krótki rejs jachtem na pobliskie greckie wyspy. Zdecydowanie musisz też spróbować tradycyjnej kuchni cypryjskiej, nauczyć tradycyjnych greckich tańców i uczestniczyć w licznych festiwalach muzycznych.

Daty podróży: 03.08 - 17.08.2020

KOSZT PROGRAMU OBEJMUJE: podróż samolotem, bagaż, opłaty lotniskowe, czesne, opłatę rejestracyjną szkoły, testy, zakwaterowanie, posiłki, program wydarzeń, materiały szkoleniowe, certyfikat na koniec kursu, transfery z / do lotniska, ubezpieczenie, usługi lidera grupy.
 

 
Tytuł
Program
Cena , EUR
Letni obóz dla młodzieży i młodzieży, 9-17 lat (20 lekcji x 45 minut tygodniowo) - 2 tygodnie
1,990.00
 
Tytuł
Program
Cena , EUR
IELTS dla nastolatków w wieku 15-17 lat (20 lekcji x 45 minut tygodniowo) - 2 tygodnie
2,155.00
 
Tytuł
Program
Cena , EUR
Ogólny angielski dla dorosłych, w wieku 17+ (20 lekcji x 45 minut tygodniowo, zakwaterowanie w hotelu Moniatis, śniadanie i kolacja, transfery) - 2 tygodnie
1,760.00
 
Tytuł
Program
Cena , EUR
IELTS dla dorosłych w wieku 17+ (20 lekcji x 45 minut tygodniowo) - 2 tygodnie
1,820.00
 
Tytuł
Program
Cena , EUR
Programy rodzinne Parent + Child i Day Camp (Day Camp) (6-17 lat) - koszt na życzenie

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata rejestracyjna
do góry