American International School Salzburg

Lokalizacja

Salzburg

Czas trwania kursu - 2, 4 lub 6 tygodni
Wiek - od 10 do 18 lat
Program - angielski lub niemiecki
Liczba zajęć w tygodniu - 20
Rozpoczęcie zajęć - poniedziałki
Zakwaterowanie - na kampusie

Salzburg jest jednym z najbardziej popularnych miejsc turystycznych w Austrii, pełne uroku i zabytkowych ulic. To również idealny kierunek na obozy językowe – uczniowie w bezpiecznej i przyjaznej atmosferze uczestniczą w zajęciach językowych, uprawiają sporty, chodzą na piesze wycieczki i cieszą się świeżym, alpejskim powietrzem!

Szkoła
Szkoła została akredytowana przez austriackie Ministerstwo Edukacji i jest członkiem Międzynarodowych Szkół Unii Europejskiej, American Boarding School w Europie i innych organizacji. Kampus szkolny znajduje się u podnóża Alp, w malowniczej dzielnicy Salzburga, zaledwie kilka minut od centrum miasta. Uczniowie mają doskonałą okazję, by cieszyć się wyjątkową atmosferą tego historycznego miasta, ponieważ mieszkają w głównym budynku szkoły, zbudowanym w XVIII wieku i w pełni zmodernizowanym zgodnie z nowoczesnymi wymaganiami. Profesjonalna kadra szkoły, która mówi równie dobrze po angielsku i niemiecku, jest zawsze gotowa pomóc i odpowiedzieć na wszystkie pytania.


Zakwaterowanie
Uczniowie mieszkają szkolnym akademiku w pokojach dwu-, trzy- lub czteroosobowych ze wszystkimi udogodnieniami.
Pełne wyżywienie jest wliczone w cenę programu.
 

Program wydarzeń
W ramach popołudniowych, wieczornych i weekendowych zajęć szkoła organizuje ekscytujący program zajęć i wycieczek. Uczniowie uczęszczają na koncerty i przedstawienia teatralne, zwiedzają muzea i atrakcje turystyczne (takie jak zamek Hellbrunn, twierdza Hohensalzburg, jaskinie lodowe Eisriesenwelt, kopalnia soli Hallein) i uprawiają sport (piłka nożna, tenis, tenis stołowy, siatkówka, rafting i jazda na rowerze).

Program zajęć
Kursy językowe odbywają się w małych grupach pod okiem doświadczonych nauczycieli. Przed rozpoczęciem kursów sprawdzane są umiejętności językowe uczniów, aby podzielić ich na grupy o odpowiednim poziomie znajomości języka angielskiego.
Szkoła oferuje lekcje angielskiego i niemieckiego (20 lekcji w tygodniu) dla uczniów w wieku 10-19 lat. Kurs składa się z 2-tygodniowych modułów, dzięki czemu uczniowie mogą wybierać między 2, 4 lub 6 - tygodniowymi kursami. 6-tygodniowy kurs jest szczególnie odpowiedni dla uczniów, którzy zamierzają kontynuować naukę w szkole AIS Salzburg School od września 2020 roku.

 

Daty podróży (wyjazd grupowy z opiekunem): 02.08 - 15.08.2020 r.

 

Wyjazdy indywidualne możliwe są od 19.07. Cena wyjazdu indywidualnego bez opiekuna to 2090 Euro za 2 tygodnie. Do ceny należy doliczyć ceny biletów lotniczych, transfery lotniskowe z/do szkoły oraz ubezpieczenie.


W cenie:
20 lekcji języka obcego w tygodniu (4 godziny dziennie), zakwaterowanie na kampusie szkoły i wyżywienie, pościel, sprzątanie pokoju, program imprez i wycieczek, transfery lotniskowe z/do szkoły, bilety lotnicze

Dodatkowo płatne: ubezpieczenie.Ceny podane są w walucie Euro. 
Tytuł
Program
Cena , EUR
Program letni (20 lekcji x 45 minut tygodniowo) - 2 tygodnie
2,590.00

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata rejestracyjna
65.00
do góry