Felsted Online Summer Camp

Lokalizacja

Czas trwania kursu online: min. 2 tygodnie
Termin: 6-17 lipca 2020
Wiek uczestników: 14-17 lat
Oferowane programy: Global Studies | English Language (Intermediate)
Minimalny wymagany poziom znajomości angielskiego: B2
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia kursu
Opłata pobierana za kurs online: 200 zł – opłata rejestracyjna

Felsted School jest jedną z wiodących szkół w Wielkiej Brytanii. Założona w 1564 roku szkoła kształci dzieci w wieku od 8 do 17 lat. Położona na malowniczym terenie w północnym Essex, zaledwie godzinę drogi od Londynu i Cambridge, to iście idealne miejsce na spędzenie wakacyjnych miesięcy w towarzystwie przyjaciół z całego świata.

Tym razem szkoła uruchomiła internetowy letni program szkoły Felsted, który został opracowany przez doświadczony zespół nauczycieli i wychowawców, którzy od 6 lat zapewniają uczestnikom niezapomniane przygody w trakcie lata. Szkoła oferuje dwa programu nauki w ramach letniej szkoły online – wystarczy wybrać obszar, którym się interesujesz lub jakie kompetencje chcesz podszkolić. Planujesz naukę w międzynarodowym programie IB lub zagranicznej szkole średniej? Zastanawiasz się nad studiami w UK? A może po prostu chcesz podszlifować swoją znajomość języka angielskiego? Felsted Summer School jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego Felsted Summer School?
-    Krótkie lekcje prowadzone w przyjaznej atmosferze, które łatwo pogodzić z innymi obowiązkami
-    Szeroki wybór materiałów audio i wideo, oraz lekcje na żywo w platformie CANVAS
-    Możliwość poznania i zawarcia przyjaźni z rówieśnikami z całego świata
-    Świetna alternatywa wakacyjnych obozów językowych i możliwość produktywnego wykorzystania wolnego czasu

Global Studies Course (14-17 lat)
To doskonały program dla osób, które lubią włączać się w rozmowy i debaty, analizując przy tym współczesne problemy i wyzwania we współczesnym świecie. Główne tematy poruszane podczas trwania kursu to m.in.: Global Crises and Pandemics; Environmental Protection; Human Rights Protection; Communications and Public Relations; Foreign Aid; International Security; czy Cultural Diversity. Ten kurs jest świetnym rozpoczęciem nauki dla osób zainteresowanych późniejszymi studiami na kierunkach takich jak: Politics, International Relations, czy przyszłych uczniów matury międzynarodowej IB.

English Language Course (14-17 lat)
Jeśli zależy Ci na szybkim i efektywnym podniesieniu swoich kwalifikacji językowych - ten program jest dla Ciebie! Za pomocą szerokiej gamy materiałów edukacyjnych, oraz aktywizujących lekcji w grupach, English Language Course gwarantuje rozwój umiejętności Speaking, Writing, Reading, Vocabulary i Grammar. Podczas lekcji w grupach uczniowie zachęcani są do dyskusji na tematy takie jak: Social Media, Vlogs, Global Communities czy Reflection. Interaktywna forma zajęć pozwoli na poznanie osób i zawarcie znajomości z osobami z całego świata.

Wakacje nadchodzą wielkimi krokami, dlatego wykorzystaj ten czas na przyswojenie dodatkowych umiejętności. Zajęcia online to idealna propozycja dla tych, którzy chcą pozostać w domu, uczyć sięproduktywnie wykorzystać wolny czas. Flested Summer School zagwarantuje Ci naukę na doskonałym poziomie z udziałem doświadczonych nauczycieli oraz przyjazną atmosferę podczas zajęć.


 

do góry