KURSY ONLINE

Baltic Council oferuje swoim klientom wysokiej jakości programy online.
 

Obejmują one zarówno kursy języków obcych dla uczniów, studentów i dorosłych, jak i specjalistyczne programy szkoleniowe z różnych dziedzin.
 

Oferujemy Państwu programy opracowane przez najlepsze międzynarodowe szkoły językowe, college'e i uniwersytety, a także inne renomowane firmy i organizacje, w tym EtonX - platformy założoną przez prestiżową, znanym na całym świecie prywatną szkołę Eton College.
 

Kursy online to niewątpliwie ciekawa metoda zdobywania wiedzy, którą polecamy naszym uczniom. Oczywiście obok kursów online, nasi konsultanci edukacyjni oferują Państwu możliwość rezerwacji zagranicznych, stacjonarnych kursów i obozów językowych, które odbywają się w najlepszych, akredytowanych szkołach językowych, na kampusach szkół i uniwersytetów. Prowadzimy także konsultacje dotyczące aplikacji na studia za granicą oraz do zagranicznych szkół średnich.
 

Wybierz programy i usługi, które Cię interesują na naszej stronie internetowej i otwórz się na świat edukacji zagranicznej razem z Baltic Council.
 

Do zobaczenia online!

 

do góry