Kings College Oxford

Lokalizacja

Oxford

Wiek: +16 lat.
Kings College Oxford położony jest w znanym historycznym mieście uniwersyteckim Oxford, godzinę drogi samochodem do Londynu. Dzięki niezwykle popularnemu uniwersytetowi, miasto od lat przyciąga studentów z całego świata. Znajdziemy tu mnóstwo restauracji, kawiarni, centrum sportowe (położone bardzo blisko szkoły) z krytym basenem. Mamy tu także okazję spróbować swoich sił w kręglach, bilardzie, wyścigach gokartami, czy jeździe na deskorolce. Znajdziesz tu także psie wyścigi, muzea, kina oraz ogród botaniczny.

Szkoła

Kings College Oxford położony jest w cichej dzielnicy, 20 minut drogi z centrum miasta. Od roku 1996, szkoła jest jedynym centrum egzaminacyjnym IELTS w mieście. Przez ten czas, ponad 20.000 osób zdało tutaj egzamin Cambridge. Roczna ilość uczniów przekracza 3.000 osób i nadal rośnie.

Usługi

Kings College Oxford posiada 21 sal lekcyjnych, 2 sale komputerowe, studio artystyczne, laboratoria językowe, salę wykładową, dużą kafejkę oraz darmowe WiFi. Basen i siłownia znajdują się 2 minuty drogi pieszo ze szkoły.

Video

Koszt jest podany w funtach brytyjskich (GBP).

Gwarantujemy, że rezerwując kurs na naszej stronie internetowej koszt wybranego kursu nie przekroczy oficjalnej ceny publikowanej w cenniku szkoły (Internet, katalogi).

Zapoznaj się ze szczegółami programu, klikając na link z nazwą kursu.
Wybierz interesujący dla siebie kurs i wskaż ilość tygodni. W polu CENA wskazana jest cena za tydzień nauki (2020 r.). W przypadku kursów o określonej liczbie tygodni podany jest całkowity koszt kursu, dlatego w polu „tydzień” należy podać liczbę 1 (ilość kursów).

 
Tytuł
Tydzień
Cena , GBP
Kurs Intensywny (28 godzin lekcyjnych w tygodniu)
389.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , GBP
Kurs przygotowujący do egzaminów IELTS (28 godzin lekcyjnych w tygodniu)
389.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , GBP
Kurs Intensywny przygotowujący do egzaminów IELTS (32 godziny lekcyjne w tygodniu)
470.00

Zakwaterowanie

Uczniowie mają okazję wyboru spośród kilku opcji zakwaterowania: u lokalnej rodziny, w szkolnej rezydencji lub w domkach dla uczniów.

Zakwaterowanie u lokalnych rodzin dostępne jest w pokojach dwuosobowych, a cena uwzględnia codzienne śniadania i kolacje. Poszewka na pościel, cotygodniowe pranie oraz dostęp do internetu. Maksymalna odległość zakwaterowania od szkoły to 30 minut drogi pieszo.

Zakwaterowanie w domkach dla uczniów
możliwe jest dla osób, które ukończyły 18 rok życia. Ten rodzaj zakwaterowania daje możliwość mieszkania w tradycyjnym Angielskim domu, ale daje dużo więcej swobody i niezależności niż zakwaterowanie u rodziny. Wszystkie domki położone są nie dalej niż 30 minut pieszo od szkoły. Zakwaterowanie możliwe jest w pokojach jednoosobowych ze wspólnym salonem, kuchnią i jadalnią. Zapewniamy poszewki na pościel oraz ręczniki. Sprzątanie raz w tygodniu. Posiłki nie są uwzględnione w cenie.

Zakwaterowanie w szkolnej rezydencji Crescent Hall możliwe jest dla osób, które ukończyły 16 rok życia. Rezydencja mieści się na kampusie uniwersytetu Oxford Brookes, dwie minuty drogi pieszo do szkoły. Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych, codzienne śniadania i kolacje uwzględnione są w cenie (w dniu przyjazdu zazwyczaj serwowana jest tylko kolacja, natomiast w dniu wyjazdu tylko śniadanie). Darmowy dostęp do internetu. Oferujemy poszewki na pościel oraz cotygodniowy serwis sprzątający.

Zakwaterowanie w szkolnej rezydencji Wavy Gate
możliwe jest dla osób, które ukończyły 17 rok życia. Jest to nowoczesna rezydencja położona w centrum miasta, 15 minut drogi pieszo do szkoły. Oferujemy zakwaterowanie w przestronnych jednoosobowych pokojach z łazienkami. Kuchnia oraz pralnia są wspólne. Oferujemy poszewkę na pościel oraz dostęp do internetu. Posiłki nie są uwzględnione w cenie.

 
Tytuł
Tydzień
Cena , GBP
Zakwaterowanie u lokalnej rodziny (pokój dwuosobowy, śniadanie i kolacja wliczone są w cenę)
232.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , GBP
Zakwaterowanie w domku dla uczniów (pokój jednoosobowy, posiłki nie są uwzględnione w cenie)
330.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , GBP
Zakwaterowanie w szkolnej rezydencji (pokój jednoosobowy, posiłki nie są uwzględnione w cenie)
330.00

Transfer

 
Tytuł
Ilość
Cena , GBP
Transport w jedną stronę (port lotniczy Luton)
166.00
 
Tytuł
Ilość
Cena , GBP
Transport w jedną stronę (port lotniczy Gatwick)
201.00
 
Tytuł
Ilość
Cena , GBP
Transport w jedną stronę (port lotniczy Stansted)
201.00

Program pozalekcyjny

Szkoła organizuje 2 lub 3 aktywności sportowe i dodatkowe eventy w tygodniu (mecze piłki nożnej, siatkówki, ping ponga, koszykówki, zawody pływackie, lekcje karate i lekcje salsy, quizy, imprezy taneczne, itp.). Raz w tygodniu organizowana jest także całodniowa wycieczka do takich miejsc jak Londyn, Bath, Cambridge, Brighton, Oxford, Salisbury, Windsor i wiele innych.

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , GBP
Rejestracja przez szkołę
85.00
 
Tytuł
Ilość
Cena , GBP
Opłata agencyjna-nie jest pobierana i wynosi 0 GBP
55.00

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry