DID Munich

Lokalizacja

Oktoberfest, ogrody piwne i muzyka… Bawarska stolica, jak żadne inne miasto, uosabia niemieckie tradycje i kulturę. Każdy, kto odwiedził to miejsce wie, że zostało ono zaprojektowane zgodnie z niemiecką koncepcją “gemutlichkeit”, co oznacza “komfort”! Słowo to odnosi się do wspaniałego stanu, w którym znajdujesz się siedząc w znanych Ogrodach Angielskich, jedząc tradycyjną bawarską kiełbaskę z preclem, a przy dobrych warunkach pogodowych - napawając się widokiem panoramy Alp.

Jest to trzecie największe miasto w Niemczech, z 1.3 milionem mieszkańców, które przyciąga turystów nie tylko serdeczną i wesołą atmosferą. Monachium tętni życiem, posiada 10 uniwersytetów z liczbą studentów przekraczającą 80 tysięcy.

 

Szkoła

Zaledwie kilka minut spacerem od Stachus, zaraz obok centralnej stacji kolejowej, zlokializowana jes szkoła. Znajdziesz tutaj wszystko co współczesna szkoła językowa ma do zaoferowania - oświetlone sale lekcyjne, nowoczesne centrum multimedialne, ogromny taras i przytulna kafejka. Szkoła znajduje się na Arnulfstraße 10, zaraz obok stacji centralnej.

Obok przestronnego sekretariatu znajduje się biblioteka dla uczniów - miejsce do spotkań ze znajomymi w czasie przerw oraz po lekcjach. Możesz nacieszyć się kubkiem kawy lub zimnym napojem w  kafejce. Sale lekcyjne  wyposażone są w nowoczesny sprzęt audio i wideo i mogą pomieścić do 15 osób. Na tarasie możesz zrelaksować się w słońcu lub zagrać w ping ponga.

 

Koszt jest podany w euro (EUR).

Gwarantujemy, że rezerwując kurs na naszej stronie internetowej koszt wybranego kursu nie przekroczy oficjalnej ceny publikowanej w cenniku szkoły (Internet, katalogi).

Zapoznaj się ze szczegółami programu, klikając na link z nazwą kursu.
Wybierz interesujący dla siebie kurs i wskaż ilość tygodni. W polu CENA wskazana jest cena za tydzień nauki (2021 r.).
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Kurs standardowy (20 godzin lekcyjnych w tygodniu)
200.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Kurs intensywny (24 godziny lekcyjne w tygodniu)
250.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Kurs Premium (28 godzin lekcyjnych w tygodniu)
300.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Letnia opłata dodatkowa 28.06.-20.08.2021
35.00

Zakwaterowanie

W zależności od Twoich preferencji, możesz wybrać z bogatej oferty zakwaterowania. Czy chcesz doskonalić swoje zdolności językowe również po zajęciach w rodzinnej atmosferze? Możesz zamieszkać u jednej z lokalnych rodzin, która poza zakwaterowanie oferuje także śniadania lub śniadania i kolacje. Możesz wynająć też prywatny pokój - w tym przypadku możesz mieszkać u niemieckiej rodziny, ale żywić się na własną rękę. Dla tych, którzy cenią sobie niezależność proponujemy pokoje hotelowe lub apartamenty.

 

Zakwaterowanie u lokalnej rodziny

Pokoje jedno lub dwuosobowe ze śniadaniem lub śniadaniem i kolacją.

 

Wynajem prywatnego pokoju

Pokoje jedno lub dwuosobowe, bez wyżywienia. Dostęp do wspólnej kuchni i łazienki.

 

Schronisko młodzieżowe (Superior i Standard)

Pokoje jedno lub dwuosobowe, śniadanie, wyposażenie pokoju, bliska odległość od szkoły.

 

 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Zakwaterowanie u lokalnej rodziny (pokój jednoosobowy, śniadanie wliczone jest w cenę)
230.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Zakwaterowanie u lokalnej rodziny (pokój jednoosobowy, śniadanie i kolacja wliczone są w cenę)
290.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Wynajem prywatnego pokoju (pokój jednoosobowy, brak wyżywienia)
170.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Schronisko młodzieżowe (opcja Standard, pokój jednoosobowy, śniadanie)
290.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Dodatkowa opłata letnia
20.00

Transfer

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Transport w jedną stronę (port lotniczy Monachium)
80.00

Program pozalekcyjny

Pierwsze dni w Monachium bywają zazwyczaj bardzo ekscytujące- znajduje się tu ugromna ilość atrakcji - wystawy sztuki, imprezy i wydarzenia kulturalne. Pojedź na wycieczkę po zamku w Nymphenburg, lub odwiedź stadion piłkarski drużyny Bayern Monachium w nowej Allianz arena, a także zobacz English Garden w Central Parku.

W zimie możesz jeździć na nartach - są oddalone o zaledwie 70 kilometrów! Latem organizowane są wycieczki w kierunku Alp. Kiedy pogoda dopisuje, czuj się zaproszony do takich miejsc jak Water Paradise w południowej części miasta, przepiękne jeziora Chiemsee, Ammersee i Stanberg. Dla miłośników kultury, polecamy wycieczki do Augsburga, Regensburga oraz Salzburga.

 

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata agencyjna-nie jest pobierana i wynosi 0 Euro
65.00

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry