Accent International Language Consultancy

Lokalizacja

Szkoła położona jest w urokliwym miejscu. Zamiast miasta, założyciele szkoły wybrali lokalizację pięknej i malowniczej wsi. Idealnym miejscem okazało się być hrabstwo Devon, położone w południowo zachodniej części Anglii, otoczone pięknymi plażami i malowniczymi wioskami rybackimi. Najbliższa plaża znajduje się zaledwie 5 minut drogi od szkoły.
Szkoła znajduje się w pobliżu dwóch małych miast - Badly Salterton i Sidmouth, które są typowymi miasteczkami na wybrzeżu - z wieloma sklepami, pubami, restauracjami i hotelami. W pobliżu szkoły znajdują się dawne wioski rybackie z typową architekturą, która liczy sobie ponad tysiąc letnią historię. Niedaleko położone jest miasto Exeter - dziś uznawane za kulturalne i administracyjne centrum regionu. Znajdziemy tu słynną katedrę oraz uniwersytet, a także teatry, kina, galerie sztuki, obiekty sportowe i sklepy. Miasto posiada świetne połączenia transportowe do lotniska oraz stacji kolejowej i autobusowej w Londynie.

Szkoła

Szkoła Accent International została założona w 1988 roku jako centrum językowe i doradztwa dla osób specjalizujących się w różnych dziedzinach. Główni klienci naszej szkoły to firmy, biznesmeni i managerowie. Szkoła pracuje z ludźmi z całego świata pomagając im doskonalić zdolności językowe w dziedzinach, które ich interesują. Motto szkoły to ‘profesjonalizm i jakość z indywidualnym podejściem do każdego ucznia’. Accent akredytowana jest przez British Council i należy też do organizacji English UK oraz ABPEG; organizacji która zrzesza szkoły specjalizujące się w nauczaniu języka biznesowego.
 

Usługi

Nauczanie odbywa się w w budynku kolegium Bicton w hrabstwie Devon, położonym w południowo zachodniej części Anglii. Budynek Bicton został wzniesiony na początku XVIII wieku i służył jako rezydencja Lorda Clintona. Budynek położony jest w pobliżu jeziora otoczonego ogrodami, polami oraz 200 hektarowym parkiem. Spacerując obok jeziora można dostrzec luksusowy budynek z urokliwymi kolumnami.
Szkoła posiada nowocześnie wyposażone i wygodne sale lekcyjne.
Kurs odbywa się w 9 klasach lekcyjnych, a uczniowie mają okazję do skorzystania z salonu oraz osobnego pokoju podczas przerw na kawę. Wszystkie sale wyposażone są w sprzęt audio i wideo, komputery, projektory oraz dostęp do internetu i maila. Z klas rozchodzi się piękny widok na park. Udział w kursie intensywnym wymaga wiele energii i poświęcenia, więc aby odpocząć i zregenerować siły możesz pójść na spacer po parku lub odpocząć nad jeziorem. Już po kilku dniach w naszej szkole uczniowie dochodzą do wniosku, że to właśnie jest idealne miejsce na naukę języka.
 

Program zajęć

Pomimo, że szkoła Accent współpracuje z dużymi korporacjami, maksymalna liczba uczniów w jednej grupie zajęciowej to 25. Niewielkie grupy pozwalają na osiągnięcie pożądanego efektu w nauce oraz indywidualne podejście do każdego ucznia. Kursy oferowane przez szkołę to General English, Business English oraz Specialized English. Kurs General English zawiera elementy nauk społecznych, turystyki, ogólnej komunikacji oraz zdolności akademickich. Business English może obejmować język biznesowy ogólny lub skupiać się na węższym zakresie tematycznym (jak finanse, sprzedaż, marketing, zarządzanie kadrą, logistyka czy proces produkcji), w zależności od potrzeb ucznia. Kurs dla profesjonalistów może obejmować umiejętności językowe oparte o takie branże jak księgowość, bankowość, budownictwo, inżynieria, ubezpieczenia, prawo, medycyna, przemysł paliwowy, farmaceutyka oraz technologia. Kursy Specialized English zawierają organizację spotkań, negocjacje, prezentacje, pisanie raportów oraz organizowanie i prwadzenie konferencji.

Video

Koszt jest podany w funtach brytyjskich (GBP).

Gwarantujemy, że rezerwując kurs na naszej stronie internetowej koszt wybranego kursu nie przekroczy oficjalnej ceny publikowanej w cenniku szkoły (Internet, katalogi).

Zapoznaj się ze szczegółami programu, klikając na link z nazwą kursu.
Wybierz interesujący dla siebie kurs i wskaż ilość tygodni. W polu CENA wskazana jest cena za tydzień nauki (2021 r.). W przypadku kursów o określonej liczbie tygodni podany jest całkowity koszt kursu, dlatego w polu „tydzień” należy podać liczbę 1 (ilość kursów).
 
 
Tytuł
Tydzień
Cena , GBP
Kurs w małej grupie (40 godzin w tygodniu)
1,200.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , GBP
Kurs Combination (35 godzin zajęć w grupie + 5 godzin zajęć indywidualnych w tygodniu)
1,460.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , GBP
Kurs Combination (20 godzin zajęć w grupie + 10 godzin zajęć indywidualnych + 5 godzin w centrum samokształcenia w tygodniu)
1,660.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , GBP
Kurs Combination (20 godzin zajęć w grupie + 20 godzin zajęć indywidualnych w tygodniu)
1,870.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , GBP
Kurs Indywidualny (20 godzin w tygodniu)
1,700.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , GBP
Kurs Indywidualny (30 godzin w tygodniu)
2,400.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , GBP
Kurs Indywidualny (40 godzin w tygodniu)
2,600.00

Zakwaterowanie

 Oferujemy dwa rodzaje zakwaterowania.

Zakwaterowanie u lokalnej rodziny.
Jest to sugerowany przez szkołę rodzaj zakwaterowania. Oznacza on, że uczeń mieszka w domu rodziny, której pierwszym językiem jest angielski. Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z prywatną łazienką. W cene wliczone są codzienne śniadania i kolacje, a w weekendy również obiady (w ciągu tygodnia obiad jadany jest wraz z nauczycielami w szkole). Główną zaletą tego typu zakwaterowania jest praktykowanie języka w naturalny i niewymuszony sposób podczas codziennych sytuacji. Rodziny zawsze starają się, aby ich gość poczuł się jak w domu, co wyjaśnia dlaczego wielu naszych uczniów utrzymuje z nimi przyjacielskie stosunki nawet długo po zakończonym kursie. Ten rodzaj zakwaterowania może zostać porównany do czterogwiazdkowego hotelu, ale z dodatkową nauką języka.

Zakwaterowanie w hotelu
Szkoła współpracuje z wieloma hotelami, większość z nich o standardzie 3 lub 4 gwiazdek, jednak wybór jest szerszy: od hosteli po luksusowe hotele. Wybierając ten rodzaj zakwaterowania pamiętajmy, że wiąże się on z brakiem dodatkowej nauki języka.

Wybierz rodzaj zakwaterowania, który Cię interesuje i zdeklaruj czas pobytu. Cena za jeden tydzień pojawi się w polu “PRICE”.

 
Tytuł
Tydzień
Cena , GBP
Zakwaterowanie u lokalnej rodziny (pokój jednoosobowy, śniadania i kolacje wliczone są w cenę)
335.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , GBP
Zakwaterowanie w hotelu (na życzenie)

Transfer

Port lotniczy London Heathrow
Odległość - 3 godziny drogi samochodem, pociągiem lub autobusem. Istnieje możliwość pociągu bezpośredniego do stacji Paddington, który odjeżdża z lotniska co 15 minut. Z Paddington można pojechać pociągiem do Exeter, co trwa około 2 godzin. Pracownik naszej szkoły odbierze Cię ze stacji i zawiezie do szkoły za darmo.

Port lotniczy Gatwick
Oddalony o około 4 godziny drogi samochodem, pociągiem lub autobusem. Pracownik naszej szkoły odbierze Cię ze stacji i zawiezie do szkoły za darmo.

Londyn centralny
Pociąg ze stacji Paddington.

Port lotniczy Exeter
Oddalony o 10 minut drogi od szkoły. Przejazd jest darmowy.

Codzienny transport
Codziennie szkoła organizuje darmowy transport dla uczniów z miejsca ich zakwaterowania do szkoły i spowrotem. 

Program pozalekcyjny

Dla lepszych efektów w nauce, uczniowie potrzebują odpoczynku i luźnej atmosfery. Dlatego integralną częścią każdego kursu jest nasz program rozrywkowy.
Szkoła oferuje takie zajęcia jak; basen kryty, gra w tenisa, squash, jazda konno, a także (w związku z tym, że w pobliżu szkoły znajdują się piękne plaże) żeglarstwo, windsurfing, łowienie ryb. Poza tym oferujemy także grę w golfa i jazdę rowerami górskimi.
W pobliżu rezydencji szkolnej znajdują się dwa parki narodowe - Dartmoor i Exmoor, a miłośnicy kultury, życia nocnego czy zakupów mogą odwiedzić Exeter, Badly Salterton, Sidmouth i Exmouth - wszystkie położone mniej więcej 20 minut drogi od szkoły.
Program integracyjny koordynowany jest przez pracowników szkoły. Co tydzień odbywają się jedne lub dwa zajęcia wieczorne oraz jedna całodniowa wycieczka w sobotę. Popołudniowe zajęcia przybierają formę wyjść do kina lub teatru, koncertów muzyki klasycznej, folkowej lub jazzu, wycieczki łódką, grę w golfa, tenisa, squasha, krykieta, jazdy konno, łowienia ryb lub zwykłego relaksu nad rzeką Bank.
Sobotnie wycieczki odbywają się do takich miejsc jak Bas, Plymouth, Park narodowy Dartmoor, Cornwall, Stonehenge, the English Riviera, wschodnie wybrzeże Devon, a także wycieczki jachtem lub wizyty w ruinach zamków.
Poza organizowanymi przez szkołę zajęciami, uczniowie mają okazję wzięcia udziału w zajęciach przygotowanych przez rodzinę, u której są zakwaterowani.
Program rozrywkowy jest zawarty w cenie kursu (poza kursem Individual 20).

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , GBP
Rejestracja przez szkołę
120.00
 
Tytuł
Ilość
Cena , GBP
Opłata agencyjna-nie jest pobierana i wynosi 0 GBP
55.00

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry