The London School of English

Lokalizacja

Szkoła posiada szkoły w dwóch lokalizacjach: Londyn i Canterbury.
Dwie szkoły w Londynie znajduje się w pięknych, bezpiecznych i bardzo lubianych terenach Holland Park i Chiswick w strefie 2, co pozwala studentom być blisko centrum miasta, a tym samym cieszyć się spokojną okolicą, w której znajduje się szkoła. Restauracje, parki, sklepy znajdują się niedaleko szkoły.

Zadbana szkoła w Canterbury znajduje się blisko centrum tego historycznego miasta. Ponad 1000 – letnie miasto Canterbury zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Do centrum Londynu można dotrzeć pociągiem w mniej niż godzinę.

Program zajęć

Szkoła specjalizuje się w kursach dla firm, managerów i wykwalifikowanych pracowników.
 

Kursy oferowane przez szkołę są podzielone na dwie grupy:

Business and Professionals
Kursy skierowane są do klientów biznesowych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy na kursach językowych zazwyczaj mają określony cel związany z karierą zawodową. Szkoła oferuje następujące kategorie kursów:

• Kursy dla doświadczonych profesjonalistów - przeznaczone dla osób pracujących w wieku 30+ np Business and Professional English 30+, Legal English 30+, English for Human resources, English for Specific Purposes.
• Profesjonalny angielski 20-30 – skierowane do osób, który niedawno rozpoczęły pracę i sa na początku ścieżki zawodowej np. Business English 20- 30, Legal English, Test of Legal English Skills.
• Indywidualne szkolenia
• Komunikacja i Umiejętności przywódcze

General and Academic
Kursy skierowane do osób, których cel na kursie językowym nie jest związany z z pracą i środowieskiem zawodowym. Do tej grupy zaliczamy kursy:

• Intensive General English - GE to kurs praktyczny, którego celem jest zapewnienie wysoko zmotywowanym dorosłym biegłości w języku angielskim, potrzebnej im w codzienności. Dynamiczne metody nauczania i najnowsza technologia pomagają każdemu w spełnieniu konkretnych potrzeb i celów
 • General English 30+ - przeznaczony jest dla dorosłych, którzy chcą rozwijać umiejętności czytania, pisania, słuchania i mówienia w niewielkiej grupie. Ma na celu rozwinięcie płynności, dokładności i spontaniczności podczas posługiwania się językiem angielskim poprzez dynamiczne odgrywanie ról i scenki z życia wzięte, zarówno w klasie, jak i poza nią.
• Examination and Academic Preparation – kursy przygotowujące do IELTS lub egzaminów Cambridge

Video

Program zajęć pozalekcyjnych
Szkoła ma bogaty program zajęc pozalekcyjnch. Są to wyjścia do lokalnych atrakcji np. do muzeów w Londynie, lokalnych pubów, zwiedzanie atrakcji Londynu (część wyjść jest dodatkowo płatna).
 

Zakwaterowanie
Zakwaterowanie u lokalnych rodzin goszczących w doach o wysokim standardzie. W Londynie szkoła ma całoroczną rezydencję w odległości krótkiego spaceru (lub krótkiej przejażdżki autobusem) od swoich szkół. Charakteruzuje ją wysoki standard - wszystkie pokoje mają własną łazienkę i małą kuchnię, ale oferują także fantastyczne pomieszczenia ogólnodostępne, aby spotkać się z innymi studentami.

 
Rezydencja w Canterbury działa wyłącznie latem. Szkoła ma także podpisane umowy z lokalnymi hotelami.
Program zawiera lekcje języka angielskiego, zakwaterowanie, materiały do nauki, certyfikat ukończenia kursu, darmowy lunch (Londyn – poniedziałek – piątek; Canterbury – 3 razy w tygodniu).

Jest to renomowana szkoła specjalizująca się w kursach dla manedżerów, firm, korporacji.  Bardzo wysoka jakość nauczania, wysoki standard zakwaterowanie i szkół powoduje wysoki wskażnik zadowolenia klientów.
 

Terminy i Cena
W celu kalkulacji ostatecznej ceny za wyjazd językowy, zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami edukacyjnymi: info@balticcouncil.pl lub telefonicznie +48 22 379 26 24, +48 22 379 26 22

do góry