Executive Training Institute Malta

Lokalizacja

Szkoła Executive Training Institute Malta (ETI Malta) specjalizuje się w indywidualnym kształceniu dorosłych zainteresowanych nauką języka angielskiego, jak i pracowników wielu firm i organizacji, czy dokształcaniu nauczycieli języka angielskiego.
Szkoła mieści się w miejscowości St. Julian’s. Będąca dawniej wioską rybacką, aktualnie jest nowoczesnym miastem i ośrodkiem biznesowym wyspy.

Szkoła

ETI Malta mieści się w nowoczesnym budynku o standardach sprzyjających nauce. Siedem sal lekcyjnych wyposażonych w najnowocześniejsze materiały naukowe i urządzenia, m.in. interaktywne tablice.
Przestronne miejsce do wypoczynku daje uczniom możliwość spędzenia wspólnie czasu pomiędzy zajęciami, a co za tym idzie - rozwijania swoich umiejętności językowych.
Uczniowie mają dostęp do darmowych napoi, gazet i magazynów oraz internetu bezprzewodowego.

Program zajęć

W obecnych czasach znajomość języka angielskiego jest nieodłączną częścią słowa “sukces”. ETI Malta specjalizuje się w kursach dokształcających dla dorosłych, a także w programach treningowych dla nauczycieli. Obszary języka szczególnie wymagające uwagi ucznia identyfikowane są dzięki ankiecie, która uczniowie wypełniają przed rozpoczęciem kursu.
To daje nauczycielom możliwość pokierowania programem w taki sposób, aby wymagania i prośby wszystkich uczniów zostały spełnione.

Następujące kwestie brane są pod uwagę podczas przygotowywania programu nauczania:
-    Cel szkolenia
-    Poziom językowy uczniów
-    Edukacja
-    Obszar działalności

Po ukończeniu kursu każdy uczeń otrzymuje certyfikat potwierdzający zaliczenie kursu, wzbogacony o rekomendacje dla dalszej nauki języka. Liczba uczniów w grupie to średnio 3-4.

Video

  Koszt jest podany w EUR.

Gwarantujemy, że rezerwując kurs na naszej stronie internetowej koszt wybranego kursu nie przekroczy oficjalnej ceny publikowanej w cenniku szkoły (Internet, katalogi).

Zapoznaj się ze szczegółami programu, klikając na link z nazwą kursu.
Wybierz interesujący dla siebie kurs i wskaż ilość tygodni. W polu CENA wskazana jest cena za tydzień nauki (2021).
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Kurs Fluent English - grupa ‘mini’ (25 godzin zegarowych w tygodniu)
630.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Business Communicationh - grupa ‘mini’ + zajęcia indywidualne (20 godzin zegarowych w tygodniu)
790.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Business Communication - grupa ‘mini’ + zajęcia indywidualne (25 godzin zegarowych w tygodniu)
1,100.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Business Communication - grupa ‘mini’ + zajęcia indywidualne (30 godzin zegarowych w tygodniu)
1,410.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Kurs biznesowy - grupa ‘mini’ (15 godzin zegarowych w tygodniu)
480.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Zajęcia indywidualne (15 godzin zegarowych w tygodniu)
930.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Zajęcia indywidualne (20 godzin zegarowych w tygodniu)
1,240.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Zajęcia indywidualne (30 godzin zegarowych w tygodniu)
1,800.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
General English 30 plus (21 lekcji x 60 minut tygodniowo)

Kurs przeznaczony jest dla dorosłych, powyżej 30 roku życia. Cena obejmuje 3 bezpłatne obiady od poniedziałku do piątku.

Minimalny wiek
: 30 lat
Poziom językowy: od podstawowego
Liczba osób w grupie: maks. 8
Czas trwania kursu: min. 1 tydzień
Lekcje tygodniowo: 21 x 60 min.
Rozpoczęcie kursu: poniedziałki

395.00

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie u lokalnych rodzin
Pobyt u lokalnej rodziny daje uczniowi wyjątkową okazję do użycia teoretycznej znajomości języka angielskiego w praktyce podczas komunikowania się z członkami rodziny, czy też innymi uczniami. Zakwaterowanie to obejmuje codzienne śniadanie i kolację.
Dodatkowo można wybrać typ zakwaterowania ‘executive’, który poza codziennymi posiłkami gwarantuje też dostęp do prywatnej łazienki oraz Wi-Fi.
Rodziny różnią się pod względem modelu, wieku, dzietności itd, jak również pod względem rodzaju posiadłości - od apartamentów, przez domki szeregowe, po wille. Większość rodzin mieszka w przystępnej do przejścia pieszo odległości od szkoły.

Zakwaterowanie w szkolnej rezydencji

Ten rodzaj zakwaterowania jest idealny dla osób, które chcą mieszkać blisko szkoły w warunkach hotelowych. Nowoczesne pokoje dwuosobowe z łazienką, klimatyzacją i telewizorem. W cenie uwzględnione jest śniadanie serwowane w kawiarni na terenie obiektu.

ETI Malta ma również do zaoferowania atrakcyjne cenowo zakwaterowanie w hotelach o różnych standardach, w przystępnej do przejścia pieszo odległości od szkoły. Poniżej przedstawiamy hotele najpopularniejsze wśród uczniów naszej szkoły.

The George-Urban Boutique Hotel

Nowy ekskluzywny hotel mieści się po drugiej stronie ulicy od szkoły. Zakwaterowanie możliwe jest w dużych luksusowych pokojach. Na terenie hotelu można znaleźć zarówno kryty jak i niekryty basen.

Hilton Malta
Luksusowy hotel oddalony jest o 2 minuty drogi pieszo od szkoły. Wygodne pokoje z widokiem na morze i plażę, wyposażone w taras lub balkon.

Corinthia San Gorg

Pięciogwiazdkowy hotel mieszczący się w zatoce St. George’s, oddalony jest o 10 minut drogi pieszo od szkoły. Posiada prywatne dojście do plaży, a każdy pokój jest z widokiem na morze.

Corinthia Marina

Czterogwiazdkowy hotel mieści się zaraz obok Corinthia San Gorg w zatoce St. George’s. Posiada prywatne dojście do plaży, a każdy pokój jest z widokiem na morze.

Valentina Hotel

Mały trzygwiazdkowy pensjonat z wygodnymi pokojami i pełnym wyposażeniem znajduje się po drugiej stronie ulicy od szkoły.

ETI Malta oferuje także dwu, trzy i czteroosobowe apartamenty w mieście Sliema.

Baltimore Heights Apartments

Przestronne i dobrze oświetlony apartament z trzema sypialniami, kuchnią, jadalnią i salonem, wyposażony w klimatyzację, telewizor i Wi-Fi. Apartament znajduje się blisko molo, 100 metrów od zatoki Balluta, 15 minut drogi do szkoły.

Land’s End Apartments

Apartamenty znajdują się na wybrzeżu, w towarzyskim centrum miasta z licznymi kawiarniami, restauracjami, centrami handlowymi, sklepami oraz bankami. Odległość od szkoły to 15 minut autobusem. Zakwaterowanie możliwe jest w jedno lub dwuosobowych pokojach z kuchnią i salonem. Pokoje wyposażone są w klimatyzację i internet bezprzewodowy. Na terenie ośrodka jest basen.

Wybierz rodzaj zakwaterowania, który Cię interesuje i zdeklaruj czas pobytu. Cena za jeden tydzień pojawi się w polu “PRICE”.

 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Zakwaterowanie u lokalnej rodziny ‘Superior” (pokój jednoosobowy, śniadanie i kolacja)
350.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Zakwaterowanie u lokalnej rodziny ‘Executive) (pokój jednoosobowy, prywatna łazienka, śniadanie i kolacja, WiFi)
415.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Zakwaterowanie w szkolnej rezydencji (pokój jednoosobowy, śniadanie, WiFi)
455.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , EUR
Zakwaterowanie w hotelach i apartamentach - na żądanie
0.00

Transfer

Międzynarodowy port lotniczy Malty oddalony jest o jedyne 20 minut drogi od miasta St. Julian’s.

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Transfer z lotniska (w dwie strony)
50.00

Program pozalekcyjny

Ekscytujący program zajęć i wycieczek przygotowany przez szkołę pozwala nie tylko na wspaniałe spędzenie czasu, ale także na naukę praktycznego zastosowania języka angielskiego podczas rozmów z innymi uczniami. Dzięki naszej ofercie masz też możliwość zobaczenia pięknego krajobrazu Malty i poznania jej bogatej historii.
Na prośbę uczniów organizowane są także kursy nauki języka angielskiego rozszerzone o grę w golfa, żeglarstwo lub nurkowanie.

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata rejestracyjna pobierana przez szkołę
60.00
 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata agencyjna-nie jest pobierana i wynosi 0 Euro
65.00

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry