Our World Chelsea Football Club

Lokalizacja

Wycombe Abbey

Wiek: 8 - 14 lat, program dla chłopców
Czas trwania: 2-5 tygodni

Nie da się ukryć, że marzeniem każdego nowego piłkarza jest grać w legendarnym, znanym na całym świecie zespole. Program English + Football, opracowany we współpracy z jednym z wiodących klubów piłkarskich, Chelsea, pozwala na chwilę zrealizować to marzenie!

Program łączy lekcje języka angielskiego ze szkoleniem piłkarskim oraz ekscytującymi wycieczkami. Młodzi gracze mają zatem okazję nie tylko poprawić swoje umiejętności językowe, ale także trenować grę w piłkę nożną pod kierunkiem doświadczonych mentorów i trenerów drużyny Chelsea. Ponadto, nie zabraknie odkrywania najbardziej niezwykłych miejsc w Wielkiej Brytanii i zgłębiania kultury tego kraju.
Uczniowie podzieleni są na zespoły według wieku. Mają możliwość rozwijać swoje umiejętności gry uczestnicząc w meczach piłki nożnej i doskonaląc umiejętności samodyscypliny oraz pracy zespołowej. Co więcej, wyjątkowe seminaria tematyczne wprowadzą przyszłych mistrzów futbolu w tajniki i specyfikę grę legendarnej drużyny piłkarskiej jaką jest Chelsea. A to jeszcze nie wszystko! Będzie też okazja aby odwiedzić Stamford Bridge Stadium, gdzie odbywają się sesje treningowe klubu Chelsea – przed uczestnikami zatem ekscytujące chwile obserwowania treningu ulubionej drużyny!


Szkoła
Program organizowany jest we współpracy z jedną z najlepszych szkół w Wielkiej Brytanii - Wycombe Abbey, założonej w 1896 roku i położonej 45 minut od centrum Londynu. Szkoła oferuje doskonałe możliwości treningu i sportu. Na terenie kampusu znajdują się platformy do uprawiania różnych sportów, korty tenisowe, boisko do piłki nożnej, kryty kompleks sportowy, basen.

Zakwaterowanie
Uczniowie zakwaterowani są w nowoczesnych rezydencjach na terenie szkoły w pokojach 1-4 osobowych ze wszystkimi udogodnieniami. Trzy posiłki dziennie obejmują duży wybór gorących dań, sałatek i owoców. Podczas wycieczek uczniom zapewnia się suchy prowiant.


Program zajęć dodatkowych
Ekscytujący program zajęć pomoże uczniom nie tylko odpocząć i dobrze się bawić, ale także komunikować w języku angielskim z nowymi przyjaciółmi z różnych krajów. W ramach programu dyskoteki, różne gry i quizy, pokazy talentów i 2 całodniowe wycieczki do takich miast jak Londyn, Cambridge, Brighton, Oxford i Leeds lub park rozrywki Chessington World of Adventures.

Daty programu

06/07 - 10/08/2020
Cena: 2650GBP za 2 tygodnie

Cena obejmuje:

- 15 godzin tygodniowo zajęć języka angielskiego;
- 15 godzin tygodniowo treningów piłkarskich;
- materiały szkoleniowe;
- zakwaterowanie i wyżywienie;
- wizyta na stadionie Stamford Bridge;
- Chelsea Club strój piłkarski;
- program atrakcyjnych wycieczek i wieczornych zajęć dodatkowych;
- Transfery na / z lotnisk Heathrow i Gatwick
   (tylko w godzinach od 10.00 do 16.00 w określonych terminach)
- raport i certyfikat ukończenia kursu.

Dodatkowe wydatki:


bilety lotnicze, transfery poza określonym czasem, ubezpieczenie i opłaty rejestracyjne agencji.

Video

 
Tytuł
Tydzień
Cena , GBP
Angielski + piłka nożna - 2 tygodnie
3,200.00
 
Tytuł
Tydzień
Cena , GBP
Angielski + piłka nożna - 3 tygodnie
4,275.00

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , GBP
Opłata agencyjna
55.00

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry