St Michael's College (10-16 lat)

Lokalizacja

Tenbury Wells

Szkoła jest zlokalizowana  w południowo - zachodniej części Wielkiej Brytanii, w obszarze znanym jako "Heart of England" (serce Anglii). Szkoła znajduje się w miasteczku Tenbury Wells, niedaleko Hereford i Worcester, w hrabstwie Worcestershire. Jest to bezpieczna i ekologicznie czysta okolica ze wspaniałymi krajobrazami i duchem starej, dobrej Anglii.

Szkoła

W trakcie roku szkolnego uczniowie uczą się tutaj przedmiotów według angielskiego programu nauczania. Latem szkoła otwiera swoje drzwi dla dzieci z całego świata, które przyjeżdżają tutaj, aby uczyć się i doskonalić angielski, a także odpoczywać, uprawiać sport i spotykać się z rówieśnikami z różnych zakątków świata.

Główny budynek szkoły został zbudowany w 1856 roku w stylu wiktoriańskim i jest zabytkiem architektury. Dziś mieści bibliotekę, jadalnię, centrum medyczne, klasę do nauki rysunku, salon studencki i salę fitness. Na terenie znajduje się wiele nowoczesnych budynków, w których mieszczą się główne klasy lekcyjne, sala komputerowa i akademiki.

Zakwaterowanie

Uczniowie mieszkają w szkolnym akademiku w pokojach 2 - 4 osobowych. Szkoła zapewnia całodzienne wyżywienie oraz pralnie.

Program zajęć pozalekcyjnych

Każdego dnia po zajęciach organizowane są różnorodne zajęcia popołudniowe począwszy od zajęć sportowych przez dyskoteki, a także różnego rodzaju zabawy czy quizy. Program obejmuje także wycieczki do najbardziej znanych miast takich jak Londyn, Cambridge, Oxford, Stratford on Avon czy Worcester. Za dodatkową opłatą można skorzystać z następujących atrakcji: kręgielnia, łyżwiarstwo, golf, jazda konna, wizyta w kinie, jazda na łyżwach, park rozrywki Park Drayton Manor.

Program nauczania

Lekcje prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, którzy mają przygotowanie do nauczania języka angielskiego jako języka obcego w grupach międzynarodowych. Klasy tworzone są od poziomu początkującego do zaawansowanego, a uczniowie są przypisywani do klasy o odpowiednim poziomie na podstawie testu poziomującego. Uczniowie  mają 19 lekcji języka angielskiego w tygodniu, które podzielone są na główne oraz uzupełniające opierające się na pracy w grupach, pracach projektowych i zespołowych. Na koniec kursu każdy z uczestników otrzymuje certyfikat ukończenia kursu.

Zajęcia główne (10 godzin tygodniowo) skupiają się na doskonaleniu takich umiejętności jak czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie - na tych lekcjach uczniowie przez większość czasu pracują indywidualnie. Podczas lekcji uzupełniających (9 godzin tygodniowo) kursanci pracują w grupach nad zadaniami projektowymi takimi jak przygotowywanie gazety, prezentacji na dany temat, tworzenie klipów video, przedstawień teatralnych itp. Każdy z projektów jest przygotowany przez nauczyciela i odpowiada potrzebom oraz zainteresowaniom danej grupy wiekowej.

W tym roku szkoła opracowała ciekawy program dla uczniów, których poziom językowy jest co najmniej średniozaawansowany. Będą oni mogli brać udział w lekcjach ONZ lub Young Leaders, gdzie ich umiejętności językowe będą rozwijane nie tylko poprzez tradycyjne metody, ale także poprzez dyskusje, debaty i pracę zespołową. Członkowie Organizacji Narodów Zjednoczonych dowiedzą się więcej o pracy ONZ, rozwiną swoje umiejętności badawcze i zdobędą wiedzę na temat dzisiejszej sytuacji politycznej. W ramach programu New Leadership uczniowie bęCena obejmuje:
przelot, bagaż, opłaty lotniskowe, transfer z oraz do lotniska, kurs, opłata rejestracyjna, materiały dydaktyczne, certyfikat potwierdzający ukończenie kursu, program rozrywkowy, wycieczki, zakwaterowanie, wyżywienie, opieka, ubezpieczenie.

Cena dotyczy dwutygodniowego programu i jest podana w Euro.

Czas trwania standardowego programu wynosi 2 tygodnie. Przy rezerwacji 3 lub 4 tygodnie, prosimy o kontakt z naszym biurem lub wiadomość na info@balticcouncil.pl.

Gwarancja najniższej ceny.

Oferujemy najlepsze ceny kursów grupowych, w wielu przypadkach są to ceny niższe od oficjalnych cen publikowanych przez szkoły.

Kalkulacja kosztów wyjazdu oraz rezerwacja online.

Aby skalkulować koszty programu i zarezerwować kurs przejdź do rezerwacji online poniżej.

Jeśli chcesz zarezerwować kurs zaznacz wybrany program w okienku po lewej stronie. Przeczytaj opis programu klikając na link z nazwą kursu. W polu Cena widoczny jest koszt całego kursu w euro. W polu Program wprowadź liczbę 1, co oznacza liczbę rezerwowanych kursów.

 
Tytuł
Program
Cena , EUR
Lato (19 lekcji x 50 minut tygodniowo, zakwaterowanie w rezydencji, pełme wyżywienie - 3 posiłki dziennie) - 2 tygodnie
2,390.00

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata rejestracyjna pobierana przez szkołę
65.00

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry