Queen Anne’s School (8-17 lat)

Lokalizacja

Reading
Reading to duże, historyczne miasto w środkowej części Berkshire. Samo miasto położone jest nad Tamizą i czerpie wiele korzyści z turystyki ze względu na bliskość Londynu i jego tętniącej życiem atmosfery. Do lotniska Heathrow można dotrzeć w niecałą godzinę.

Szkoła
Została założona w 1698 roku. Położona jest na przestronnym, malowniczym kampusie w pobliżu Tamizy. Na terenie kampusu znajduje się kryty basen i duży kompleks sportowy, studio taneczne i boiska. Większość budynków szkolnych utrzymanych w tradycyjnym, wiktoriańskim stylu, którę łączą się z także z nowymi i współczesnymi budynkami, aby zapewnić studentom najnowocześniejsze udogodnienia. Kampus oddalony jest o zaledwie 1,6 km od centrum Reading. Jest to tradycyjna szkoła z internatem, która cieszy się populranością ze względu na bliskosć Londynu i jego lotnisk, a także ze względu na doskonałą infrastrukturę sportową na kampusie. Szkoła ma także bardzo dobrze wyposażone studia artystyczne m. in.: studio teatralne i taneczne.

Zakwaterowanie
Studenci są zakwaterowani na terenie kampusu w domach studenckich w pokojach 3 - 4 osobowych. Na terenie szkoły znajdują się 4 domy studenckie, w których zakwaterowaniasą uczniowie. Teren kampusu jest monitorowany, a każdy z domów jest wyposażony w chroniony kod dostępu. Pościel jest zapewniona i zmieniana raz tygodniu. W każdym domu znajduje się także pralnia, z której kursanci mogą korzytać bezpłatnie.

 

Wycieczki i program pozalekcyjny

Kurs to nie tylko lekcje języka angielskiego to także ekscytujący program wycieczek i popołudniowych zajęć sportowo - rekreacyjnych. 2- tygodniowy kurs zawiera 2 całodniowe wycieczki do Londynu i jedną do Oxfordu. Przykładowe wyjazdy mogą obejmować: Londyn z Greenwich National Maritime Museum, Cutty Sark and Royal Observatory, Oxford z Oxford University Christ Church College, Windsor z wizytą w Windsor Castle wycieczka po Londynie z Buckingham Palace, Downing Street, Houses of Parliament oraz London Eye.

Zajęcia popołudniowe i wieczorne to m.in.: Talent Show, Speed Dating, Oscar Night, dyskoteki, pokazy mody, wieczory filmowe i wiele innych. Kampus stwarza także wymarzone warunki do uprawiania sportów. Znajduje się tu kryty basen, hala sportowa, 5 kortów tenisowych, boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki.

 

Posiłki

3 posiłki dziennie są serwowane w jadalni na terenie kampusu (śniadanie, lunch, obiadokolacja).

 

Program zajeć

 

English + Multi Activity (8-17 lat)
Jest to najpopularniejszy kurs językowy, który łączy w sobie lekcje języka angielskiego (15 godzin zegarowych w tygodniu) z szeregiem zajęć sportowych i rekreacyjnych na świeżym powietrzu, prowadzonych pod okiem profesjanalnych trenerów. Zajęcia, w których można brać udział to gra w tenisa, koszykówka, siatkówka, pływanie, piłka nożna, fotografia, taniec oraz zajęcia teatralne. W programie są również wycieczki krajoznawcze. Dzieci uczą się w międzynarodowych grupach.

 

Video

Poniższe opcje są dostępne na życzenie (koszt - 2595 euro za 2 tygodnie).

English + Intensive English (11-17 lat)

Ten kurs jest idealny dla uczniów, którzy chcą osiągnąć najlepsze możliwe rezultaty w bardzo krótkim czasie. Program kursu pozwala także na skupienie się na indywidualnych preferencjach i potrzebach ucznia. Kurs przewiduje 21 godzin zegarowych nauki języka w tygodniu.

English + Dance (11-17 lat)
Kurs ten zaprojektowany jest z myślą o miłośnikach tańca nowoczesnego. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli tańca. Czas trwania jednej lekcji tańca to 3 godziny z przerwą (razem 9 godzin w tygodniu). Pierwsza część lekcji nakierowana jest na naukę nowych technik tanecznych. Lekcje uwzględniają różne style: Street Dance, Modern Jazz, Contemporary, oraz West End.
 

English + Drama (11-17 lat)
Kurs ten jest odpowiedni dla młodych miłośników teatru oraz przyszłych aktorów. Uczniowie mają okazję zgłębić wiedzę na temat sztuki teatralnej, w tym tajniki improwizacji czy odgrywanie ról. Pod koniec kursu uczniowie wystawiają część jednej z interesujących ich stuk teatralnych. Lekcje teatru trwają przez 12 godzin w tygodniu.
 
Cena obejmuje:
przelot, bagaż, opłaty lotniskowe, transfer z oraz na lotnisko, zajęcia lekcyjne, opłata rejestracyjna, materiały dydaktyczne, certyfikat potwierdzający ukończenie kursu, bogaty program zajęć sportowo - rekreacyjnych, wycieczki krajoznawcze, zakwaterowanie na kampusie, wyżywienie (3 posiłki), wsparcie opiekuna Baltic Council w szkole podczas pobytu na kursie (osoba mówiąca w j. angielskim, co jest okazją do dalszego doskonalenia języka), ubezpieczenie.

Cena dotyczy dwutygodniowego programu i jest podana w Euro.
Czas trwania standardowego programu wynosi 2 tygodnie. Przy rezerwacji 3, 4 lub więcej tygodni, prosimy o kontakt z naszym biurem lub wiadomość na info@balticcouncil.pl .
 
Gwarancja najniższej ceny. Oferujemy najlepsze ceny kursów grupowych, w wielu przypadkach są to ceny niższe od oficjalnych cen publikowanych przez szkoły.


 Kalkulacja kosztów wyjazdu oraz rezerwacja online.

Aby skalkulować koszty programu i zarezerwować kurs przejdź do rezerwacji online poniżej.

Jeśli chcesz zarezerwować kurs zaznacz wybrany program w okienku po lewej stronie. Przeczytaj opis programu klikając na link z nazwą kursu. W polu Cena widoczny jest koszt całego kursu w euro. W polu Program wprowadź liczbę 1, co oznacza liczbę rezerwowanych kursów.

 
Tytuł
Program
Cena , EUR
English Plus Multi Activity (15 lekcji x 60 minut tygodniowo zakwaterowanie w rezydencji studenckiej na kampusie, 3 posiłki) - 2 tygodnie

Grupy wiekowe: 8-11, 11-14, 14-17 lat
Poziomy angielskiego: wszystkie
Liczba uczniów w klasie: do 15
Czas trwania programu: 2 tygodnie
Liczba lekcji tygodniowo: 15 х 60 min

2,595.00

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata rejestracyjna pobierana przez szkołę
65.00

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry