Eastbourne College (11-17 lat)

Lokalizacja

Eastbourne


Eastbourne to malownicze i urokliwe miasto położone na angielskim wybrzeżu, niedaleko Brighton, u podnóża Parku Narodowego South Downs. Eastbourne cieszy się łagodnym i ciepłym mikroklimatem z największą liczbą słonecznych dni w roku w Wielkiej Brytanii. Wzdłuż wybrzeża ciągnie się  szeroka promenada - ulubione miejsce wieczornych spacerów. Malownicze klomby, tropikalne palmy i molo z widokiem na morze - wszystko to przypomina raczej wybrzeże Morza Śródziemnego. Poza tym w mieście znajdziemy doskonałą infrastrukturę do wypoczynku: nowoczesne kina, 3 teatry,  obiekty sportowe, park wodny, park narodowy, muzea oraz wiele sklepów i kawiarni.
 

Szkoła

Eastbourne College jest znaną i prestiżową szkołą z internatem założoną w 1867 roku. College odgrywał ważną rolę w życiu tamtejszej społeczności stając się jednym z najistotniejszych centrów edukacyjnych na południowym wybrzeżu. Wśród absolwentów szkoły jest laureat nagrody Nobla i burmistrz Londynu. Pomimo swojej lokalizacji w centrum miasta, szkoła zajmuje rozległy teren, na którym znajdują się budynki, które swoją historią sięgają czasów założenia szkoły. Znajdują się tam nowoczesne sale lekcyjne, a także nowoczesna i dobrze wyposażona siłownia. Latem studenci zagraniczni mają dostęp do basenu, kortu tenisowego, boiska do piłki nożnej, boisk i wielu innych atrakcji. Uczniowie mają okazję przekonać się czym jest prawdziwa angielska szkoła z internatem, która nie ma odpowiedników w naszym kraju.

Zakwaterowanie
Na terenie szkoły znajduje się 10 domów studenckich położonych w odległości spaceru od głównego budynku. Domy te są pod stałym nadzorem personelu szkoły. Uczniowie mieszkają w pokojach 2 – 3 osobowych. Kontrola dostępu do każdego z budynków odbywa się poprzez zamki szyfrowe. Posiłki (śniadanie, obiad, kolacja) są serwowane w szkolnej restauracji. Urozmaicone menu obejmuje szeroki wybór dań na ciepło i na zimno, sałatek i dań wegetariańskich.

Video

Program
Szkoła oferuje bogaty program zajęć sportowych i rekreacyjnych, a także wycieczek krajoznawczych. College ma kryty basen, dużą halę sportową, korty do tenisa i squasha, krykieta i boiska do siatkówki. Szkoła regularnie organizuje różnego rodzaju zabawy i konkursy, a następnie przyznaje nagrody i puchary zwycięzcom. Każdy uczeń znajdzie coś dla siebie w ofercie zajęć organizowanych przez szkołę: aerobik, taniec, rysunek, konkursy, quizy i zabawy. Ciekawy program wieczornych  wydarzeń obejmuje dyskoteki, grille, wieczory filmowe, pokazy talentów, karaoke, teatr i różne ekscytujące konkursy.

Program wycieczek może obejmować

Londyn
Studenci zobaczą główne atrakcje miasta - Buckingham Palace, Houses of Parliament
Westminster Abbey i Big Ben. Nie zabraknie czasu na Oxford Street, gdzie studenci mogą spędzić trochę wolnego czasu wybierając pamiątki  dla swojej rodziny i przyjaciół. Wycieczka do Londynu może także obejmować wizytę w museum i w galeriach takich jak The Natural History Museum, The Science Museum, the British Museum, the Tate Modern, or the National Portrait Gallery.

Brighton
Wycieczka do pobliskiego Brighton to przede wszystkim promenada, molo, plaża, a także wizytówka Brighton - Brighton Pavilion.
 

PRZYKŁADOWY PROGRAM ZAJĘĆCena obejmuje:
bilety lotnicze, bagaż, opłaty lotniskowe, transfery lotniskowe, opieka polskiego pilota - opiekuna podczas lotu oraz obozu, opieka lokalnych wychowawców na miejscu, lekcje angielskiego, opłata rejestracyjna, materiały dydaktyczne, certyfikat potwierdzający ukończenie kursu, program kulturalno - rozrywkowy, 2 wycieczki tygodniowo, zakwaterowanie na kampusie, całodzienne wyżywienie, ubezpieczenie.

Cena dotyczy programu dwutygodniowego i jest podana w Euro.
Czas trwania standardowego programu wynosi 2 tygodnie. Przy rezerwacji 3 lub 4 tygodnie, prosimy o kontakt z naszym biurem lub wiadomość na info@balticcouncil.pl.

Gwarancja najniższej ceny.

Oferujemy najlepsze ceny kursów grupowych, w wielu przypadkach są to ceny niższe od oficjalnych cen publikowanych przez szkoły.

 

 

Kalkulacja kosztów wyjazdu oraz rezerwacja online.

Aby skalkulować koszty programu i zarezerwować kurs przejdź do rezerwacji online poniżej.

Jeśli chcesz zarezerwować kurs zaznacz wybrany program w okienku po lewej stronie. Przeczytaj opis programu klikając na link z nazwą kursu. W polu Cena widoczny jest koszt całego kursu w euro. W polu Program wprowadź liczbę 1, co oznacza liczbę rezerwowanych kursów.

 
Tytuł
Program
Cena , EUR
11-17 lat Junior Course (20 lekcji x 45 min/tydzień, zakwaterowanie w domu studenckim, pokój 2 – osobowy/ 3 – osobowy, pełne wyżywienie FB) - 2 tygodnie
Wiek: 11-17 lat
Poziomy angielskiego: wszystkie
Liczba osób w grupie: do 15
Czas trwania: 2 tygodnie
Liczba zajęć w tygodniu: 20 lekcji х 45 min

2,495.00
 
Tytuł
Program
Cena , EUR
Junior Course 14 -17 lat (20 lekcji x 45 min/tydzień, zakwaterowanie u rodziny pokój 2 – osobowy/ 3 – osobowy, pełne wyżywienie FB) - 2 tygodnie
Wiek: 14-17 lat
Poziomy angielskiego: wszystkie
Liczba osób w grupie: do 15
Czas trwania kursu:: 2 tygodnie
Liczba zajęć w tygodniu: 20 lekcji x 45 min.
1,955.00

Opłata rejestracyjna

 
Tytuł
Ilość
Cena , EUR
Opłata rejestracyjna pobierana przez szkołę
65.00

Może cię zainteresować

Wszystkie szkoły
do góry