Bezpłatna edukacja za granicą

Myślisz o nauce za granicą, ale nie chcesz zrujnować swojego budżetu? Szukasz instytucji edukacyjnej, w której możesz uczyć się za darmo lub w przystępnej cenie? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się o wielu możliwościach uzyskania wykształcenia średniego, zawodowego i wyższego (zarówno studia licencjackie, jak i magisterskie) za granicą oraz o sposobach na finansowanie przyszłej edukacji. Możesz śmiało wybierać spośród wielu szkół średnich i uniwersytetów, a my z chęcią pomożemy Ci w podjęciu najlepszej decyzji.

Szkoły średnie ogólnokształcące i zawodowe
Razem z Baltic Council for International Education możesz aplikować do publicznych szkół średnich w Wielkiej Brytanii, gdzie nauka dla uczniów z Unii Europejskiej jest bezpłatna. Zgłoś się do nas, a pomożemy Ci przejść przez wieloetapową aplikację o darmową naukę w jednej z publicznych brytyjskich szkół średnich z internatem lub policealnych. Poznaj nasze szkoły partnerskie, w których możesz uczyć się za darmo tutaj: Szkoły państwowe.

Warto wspomnieć także, że współpracujemy również ze znanymi na całym świecie prywatnymi szkołami średnimi i międzynarodowymi. Czy nauka w jednej z nich musi wiązać się z ogromnymi opłatami? Pomimo tego, iż nauka w tych szkołach faktycznie jest płatna pomagamy uczniom uzyskać wysokie stypendia i/lub specjalne niższe oferty cenowe. Informacje na temat tych szkół można znaleźć w sekcji: Prywatne szkoły średnie.

Aby dowiedzieć się więcej, zarejestruj się na naszą bezpłatną konsultację tutaj. Możesz też zadzwonić pod 22 379 26 24 / 22 379 26 22 lub napisać na info@balticcouncil.pl.


Uniwersytety
Nie każdy wie, że bezpłatne studia dla obywateli UE dostępne są w wielu krajach europejskich m.in. w Danii i Szwecji. W innych krajach obywatele Unii mogą liczyć na niższe czesne, czego przykład stanowi Holandia, gdzie czesne za studia w 2020 roku rozpoczynają się od 2087 euro rocznie, a za pierwszy rok studiów zapłacisz tylko 50% tej kwoty! Studia za granicą wcale więc nie muszą wiązać się z ogromnymi wydatkami.

Baltic Council for International Education pomaga w przygotowaniu aplikacji na zagraniczne uczelnie partnerskie w takich krajach jak Wielka Brytania, Holandia, Dania, Szwecja, Hiszpania i nie tylko. Nasi konsultanci to absolwenci wielu prestiżowych międzynarodowych uczelni, dzięki czemu możesz liczyć na ich profesjonalną pomoc i doświadczenie. Zarejestruj się bezpłatną konsultację tutaj i zacznij planowanie swojej przyszłości już teraz. Zadzwoń 22 379 26 24 / 22 379 26 22 lub napisz na info@balticcouncil.pl.

do góry