Bezpłatna edukacja za granicą

Myślisz o nauce za granicą i poszukujesz instytucji edukacyjnej, w której możesz uczyć się za darmo lub w przystępnej cenie? Skontaktuj się z Baltic Council for International Education, aby dowiedzieć się o możliwościach uzyskania wykształcenia średniego, zawodowego i wyższego (studia licencjackie i magisterskie) za granicą oraz o możliwościach finansowania przyszłych studiów. Możesz śmiało wybierać spośród wielu szkół średnich lub uniwersytetów.

Liceum
Razem z Baltic Council for International Education możesz aplikować do publicznych szkół średnich w Wielkiej Brytanii, gdzie nauka dla uczniów z Unii Europejskiej jest bezpłatna. Zgłoś się do nas,  a pomożemy Ci wypełnić aplikację o darmową naukę w brytyjskich szkołach średnich z internatem lub szkołach policealnych.

Reprezentujemy również znane na całym świecie prywatne szkoły średnie i szkoły międzynarodowe. Pomimo tego, iż nauka w tych szkołach jest płatna pomagamy uczniom uzyskać stypendia i/lub specjalne niższe ceny. Informacje na temat tych szkół można znaleźć w sekcji: Prywatne szkoły średnie.

Poznaj nasze szkoły partnerskie, w których możesz uczyć się za darmo tutaj: Szkoły państwowe.

Aby dowiedzieć się wszystkich szczegółów zarejestruj się bezpłatną konsultację tutaj. Zadzwoń tel.: 576 382 088 lub napisz na info@balticcouncil.pl.


Uniwersytety
Bezpłatne studia dla obywateli UE są dostępne w wielu krajach europejskich m.in. w Danii i Szwecji. W niektórych krajach mogą być pobierane opłaty administracyjne lub ustalane są niższe czesne dla obywateli UE. Przykład stanowi Holandia, gdzie czesne za studia w 2019 roku rozpoczynają się od 2087 euro rocznie

Koszty studiów w Anglii są wyższe, jednak wszyscy studenci z krajów UE mają możliwość uzyskania kredytu studenckiego na atrakcyjnych warunkach, który pokrywa wszystkie lata nauki.

Baltic Council for International Education pomaga w przygotowaniu aplikacji na zagraniczne uczelnie partnerskie, a także do szkół średnich w takich krajach jak Wielka Brytania, Holandia, Dania, Szwecja, Hiszpania i wielu innych.
 

Spotkaj się z naszymi konsultantami, którzy udzielą Ci wyczerpujących informacji na temat nauki za granicą. Zarejestruj się bezpłatną konsultację tutaj. Zadzwoń tel.: 576 382 088 lub napisz na info@balticcouncil.pl.

do góry